Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

И пайнерите си щракнаха селфи

отпечатай новината

11.08.2014 11:36 | Видян 2543 пъти

И пайнерите си щракнаха селфи

Да се съберат на едно място певици, които едва се дишат, е мисия невъзможна. Ако, естествено не става въпрос за селфи, което да бие по конкуренция това от Оскарите. Естествено, примадони като Мария липсват. Тя от самото начало показала, че компанията на колегите й е неприятна и веднага се шмугвала в хотелската си стая. За разлика от нея вечния палавник Константин само очаквал момента, в който да направи любимата си муцуна. Дори самата Андреа е забравила да нацупи джуки и за първи път се е усмихнала от сърце.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !