Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Венета Райкова се щракна на гроба на Ванга

отпечатай новината

12.08.2014 10:14 | Видян 2920 пъти

Венета Райкова се щракна на гроба на Ванга

Водещата на "Горещо" Венета Райкова почете паметта на Ванга, която почина преди 18 години на същата дата. Тя отиде на гроба на пророчицата и дори си направи снимка с паметната плоча, която е в манастирския комплекс "Рупите"."Днес се навършват 18 години откакто ни напусна Ванга... Поклон!!", постна в социалната мрежа Райкова.

Стотици запалиха свещ и се поклониха на гроба на петричката пророчица Ванга днес. Сред посетителите имаше руснаци, македонци, гърци и много българи. Екип на македонска телевизия е заснел църквата, къщата, където Ванга живя в последните си години, както и целия манастирски комплекс. Специално за годишнината, фондация "Ванга" направи освежаващ ремонт на църквата "Св. Петка", изградена по заръка на пророчицата.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !