Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Мадона куфее с Боно

отпечатай новината

12.08.2014 15:13 | Видян 2364 пъти

Мадона куфее с Боно

"Вижте как изглежда моята ваканция", написа певицата, която преди няколко дни поздрави фенавете си със селфи на прозрачните си черни дантелени гащи. "Заседнала между двама магьосници", пък гласеше надписът под друга найна фотография, показваща Мадона в компанията на илюзиониста Дейвид Блейн и фронтмена на U2 - Боно. На фотосите се вижда и 26-годишният й приятел Тимор Стивънс и 13-годишният й син Роко, наслаждаващи се на лятото в басейн с приятели.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !