Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Мария и Силвестър в развод

отпечатай новината

21.08.2014 09:15 | Видян 2877 пъти

Мария и Силвестър в развод

Тв водещата и актьорът не могат да си простят изневерите. Едно от най-колоритните семейства в българския шоубизнес се разпадна за втори път и сега май е завинаги. Шантавата водеща Мария на последния сезон на „България търси талант" и актьорът Силвестър Силвестров вече не живеят заедно и обмислят да започнат процедура по развод, научи „Всеки ден".

Причината за разрива е, че колкото и да са опитвали да си простят взаимните изневери, заради които се разделиха за кратко миналата година, и двамата не са успели. „Точно когато си мислиш, че си простил всичко и си забравил, лошите спомени нахлуват в главата ти и те карат да казваш и правиш ужасни неща", споделила Мария пред близки приятелки. Втората раздяла е осмислена и от двамата и е по взаимно съгласие.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !