Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Спилбърг напуска „Парамаунт“

отпечатай новината

06.10.2008 12:28 | Видян 1757 пъти | Гласували 1

Спилбърг напуска „Парамаунт“

Холивудската легенда на режисурата Стивън Спилбърг напуска филмовото студио „Парамаунт Пикчърс“, за да създаде нова филмова компания, предаде Франс прес.

Режисьорът на превърналите се вече в класика филми „Челюсти“, „Извънземното“, „Индиана Джоунс“ ще създаде нова филмова компания съвместно с индийската „Reliance ADA Group“.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !