Краят на света идва през 2060 г.:...

Писмо на Исак Нютон, написано през 1704 година,...

Чистата душа винаги побеждава накрая:...

Чистата душа винаги побеждава накрая. Боб Марли

Николета с подарък за Валерко

отпечатай новината

12.09.2014 13:36 | Видян 3034 пъти

Николета с подарък за Валерко

Николета Лозанова се представи като перфектната "мащеха" и поздрави рано сутринта сина на Алисия Валери-младши за рождения му ден, пише lifestyle. Тя пусна кратко клипче в профила си във Фейсбук, на което подканя сестричката на Валери - Никол да каже нещо.

Облечена в бяло потниче, дънки и козирка на главата, малката сладурка изкрещява пред камерата: "Честит рожден ден, Валерко!" Клипчето разчувства почитателите на Николета и бързо беше харесано от над 600 души. В профила на Никол във Фейсбук пък майка й написа: "Честит рожден ден на моето братче Валерко, да е жив и здрав и много щастлив".

Синът на Валери Божинов от връзката му с Алисия днес става на 7 години. Малкият мъж, който живее с майка си и Ники Михайлов, от понеделник тръгва на училище. Голяма семейна драма е кой ще го изпрати на първия учебен ден. Нищо чудно в реномираното частно школо да се изтърят и четиримата таблоидни познайници.



автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !