Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Рускиня стана "Мис Америка"

отпечатай новината

15.09.2014 10:43 | Видян 1739 пъти

Рускиня стана

Кира Казанцев беше провъзгласена за "Мис Америка". Блондинката омаяла жури и публика с изпълнението си на песента Happy на Фарел Уилямс, акомпанирайки си с пластмасова чашка.

За трета поредна година най-красивата американка е от щата Ню Йорк.

23-годишната дъщеря на руски имигранти грабна короната на церемонията в Атлантик Сити от своята предшественичка Нина Давулури.

Тя посочи сексуалното насилие във въоръжените сили на САЩ като проблема, по който иска американските жени сенатори да окажат натиск върху своите колеги мъже да предприемат действия.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !