Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Анджелина Джоли разкри как отново е...

Холивудската актриса Анджелина Джоли споделя, че е...

Слави гърми с 6 милиона в КТБ

отпечатай новината

30.10.2014 15:19 | Видян 2982 пъти

Слави гърми с 6 милиона в КТБ

Слави Трифонов е напът да загуби голяма част от спестяванията си, узна "Уикенд" от служители на затворената Корпоративна търговска банка. Според думите им Дългия е държал на дългосрочен влог 6 милиона лева в трезора на Цветан Василев и ако банката фалира, шоуменът ще изгуби завинаги колосалната сума. Той няма да може да вземе дори гарантираните 100 000 евро, тъй като е имал специално договорена лихва от 9,5%.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !