Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Тим Робинс на "Алеята на славата"

отпечатай новината

13.10.2008 10:22 | Видян 4324 пъти

Тим Робинс на

Носителят на "Оскар" Тим Робинс стана 2371-та звезда, която бе обезсмъртена на "Алеята на славата" на Холивуд булевард, предаде Франс прес.

На церемонията по откриването на звездата, на която освен 49-годишният Робинс присъстваха още Сюзън Сарандън и Джак Блек. Събитието съвпадна с излизането на екран на неговия последен филм "City of Ember".

"За мен е чест да я получа", сподели Робинс пред зрителите събрали се край Кодък Тиътър.

Той спечели "Оскар" за поддържаща роля за изпълнението си във филма "Реката на тайните".

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !