Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Евгени Минчев: Не се чувствам самотен

отпечатай новината

14.11.2014 16:48 | Видян 1999 пъти

Евгени Минчев: Не се чувствам самотен

"Не се чувствам самотен в живота". Това заяви в студиото на "Часът на Милен Цветков" Евгени Минчев дни преди финала на ВИП Брадър. Минчев призна, че от многото си ангажименти, особено след края на шоуто, няма време да остава сам. Според него на празници като Коледа е хубаво човек да остане сам със себе си и ако е оставал сам, то това е било неговото желание.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !