НАЙ-НОВИ
Супербоул стрикърът Юри Андраде...
Юри Андраде, който през 2021 г. нахлу на терена по време...
МВР при Рашков издало разрешения за...
Официалната справка по случая „Петрохан“ разкрива...
Драго Чая булимик
18.11.2014 11:30 | Видян 2458 пъти
Драгомир Драганов напълно се е вманиачил в отслабването си и се е превърнал в булимик, алармират приятелите му. По думите им, Чая дотолкова се е пристрастил към диетите, че предизвиква повръщане всеки път, когато хапне нещо по-калорично.
„Това е болестно състояние! Драго отслабна много - свалил е 34 килограма за 6 месеца! Проблемът е, че не се спира и дори повръща, когато се храни", признават от обкръжението му. Журналистът обаче отричал и твърдял, че просто има воля. Освен на тежка диета той се подлага и на интензивни тренировки, пише "Всеки ден". 4 пъти седмично Чая посещава фитнес залата.
„Не мога да проумея какво искат хората! Когато бях дебел, всеки път жълтата преса пишеше, че ще се пръсна и ме кореше за килограмите. Сега пък смятат, че отслабването ми се дължи на болест. Нека ме оставят на мира! Чувствам се отлично. Как може да е болен човек в толкова добра форма?", пита Драго.
Снимка: ELLE
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
