НАЙ-НОВИ
Нов глас в българската психология:...
Изцяло нов подход в терапевтичната практика у нас...
40% от "турската" фирма на Терзиев са...
40% от консорциума на "турската" фирма, на която кметът...
"Първичен инстинкт" поведе класация за еротични филми
13.01.2015 15:42 | Видян 3941 пъти
 
            Оказва се, че сцената от филма, в която Стоун кръстосва краката си, е най-еротична за участниците в ново проучване.
В анкетата са участвали 1000 души.Фирмата, поръчала проучването, е производител на секс продукти, вдъхновени от книгата "Петдесет нюанса сиво" (Fifty Shades of Grey). Филмовата адаптация на еротичния бестселър от британската писателка Е. Л. Джеймс, където в главните роли са актьорите Джейми Дорнан и Дакота Джонсън, излиза на екран на 13 февруари.
На второ място в класацията е лентата "Девет седмици и половина" (Nine 1/2 Weeks) с Мики Рурк и Ким Бейсинджър. Според участниците в проучването най-провокативната сцена от този филм е тази с еротичното хранене.
Следва филмът "Широко затворени очи" (Eyes Wide Shut) с Том Круз.Челната петица на най-еротичните филми на всички времена се допълва от "Опасни връзки" (Dangerous Liaisons) и "Последно танго в Париж" (Last Tango in Paris).
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
Еделвайс: Изгониха ме, защото не ме познаваха
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					