Удължиха договора на Алекс Николов до...

Заради отличното му представяне италианският гранд...

Край със Сарая на Доган, който първи...

Край със Сарая на Доган, който първи разкрихме преди 21...

Анита Мейзер си тунингова фасона

отпечатай новината

19.01.2015 09:41 | Видян 2848 пъти

Анита Мейзер си тунингова фасона

Отчаяна от критиките по повод външния й вид Анита Мейзер си е записала час за ринопластика при известен пластичен хирург в САЩ. Пишман мисиската е решила да започне пълната си промяна именно от носа си, като иска да го намали и да промени формата му. За да е сигурна, че операцията ще бъде успешна и няма да я загрози още повече, Мейзер е предпочела да се довери не на български специалист, а на пластичен хирург отвъд Океана, съобщава „Монитор”.Освен това, като си смени фасона в САЩ, Анита се надявала да избегне новата вълна гаври, които корекцията й със сигурност ще предизвика. Според запознати операцията на носа е едва началото.

Анита Мейзер твърдо си е наумила да си докара съвсем нова физиономия и след това ще се подложи на корекции и на скулите, и на брадичката. После е ред и на операция за повдигане на клепачите.

Светски хроникьори обаче коментират, че корекциите едва ли ще спрат подигравките към нея. Анита Мейзер си спечели негативна слава не само с непонятното си участие на „Мисис Свят”, ами и с прекалено голямото самочувствие, което демонстрира след пълното фиаско на конкурса. Вместо да потъне вдън земя от срам, задето ни изложи, Мейзер навири нос и заяви, че се е представила повече от достойно.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !