Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Оплюха българката на „Мис Вселена”

отпечатай новината

27.01.2015 10:12 | Видян 2624 пъти

Оплюха българката на „Мис Вселена”

Фенове оплюха носителката на титлата „Мис Вселена България” Кристина Георгиева след края на конкурса „Мис Вселена 2014”, спечелен от колумбийката Паулина Вега, пише „Телеграф”. Причината е, че нашенката не успя да влезе в престижните първи 15 места от 87 участнички.Коментарите в социалните мрежи са разбиващи. Сред тях има мнение, че „ мис България не може да ходи с тези крака” и „вижте как си преплита краката”. Феновете се подиграват и на английския й език, както и на малкото думи, които използва. Сред мненията има и положителни, но те са капка в морето.

Това е поредния провал на родни красавици, избирани уж обективно на различни конкурси у нас, като това отново хвърля сянка върху организаторите и спечелилите първото място.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !