НАЙ-НОВИ
Документалният филм Вечният бохем за...
На 7 юни, събота, от 21:00 ч. по БНТ 1 гледайте „Вечният...
бТВ отбеляза 25 години от своето...
Телевизията отбеляза 25 години от своето създаване, а...
На Стоянка й става лошо от преумора
30.01.2015 11:23 | Видян 1923 пъти

"На мама й стана лошо, отпадна, защото напоследък много се преумори. Канят я непрекъснато за интервюта по телевизии и вестници заради факта, че в понеделник прави 93 години. Ето, само за миналата седмица тя беше на повече от 10 медийни участия. Това й дойде в повече. Иначе е добре, всичко с нея, с нас е наред", обясни неразположението на Мутафова дъщеря й Мария Грубешлиева-Муки.
В понеделник Стоянка Мутафова навършва 93 години. Тя ще празнува с актьорите от постановката "Скакалци" в Сатиричния театър "Алеко Константинов". Колегите й ще изненадат дълголетницата с торта, свещички и фойерверки след представлението.
Вчера голямата ни актриса бе дошла в Софийската опера и балет да си получи почетната статуетка на скулптора проф. Евгени Кузманов за цялостен принос в изкуството и културата. Наградите се раздадоха от сдружение "България си ти".
"Още утре ще връча лично приза на най-великата от великите - Стоянка Мутафова, вкъщи. Ще й отида на гости и ще й предам вашата любов и благодарност", заяви от сцената актьорът Виктор Калев, който трябваше да връчи статуетката на Мутафова.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !