НАЙ-НОВИ
В Царево работим, насилнически акции...
Позицията ми като кмет и гражданин на община Царево по...
Исковете на Блейк Лайвли срещу...
Блейк Лайвли загуби важна част от делото си, след като...
Скандалният Краси Анев следи гаджето с джипиес
11.02.2015 14:59 | Видян 4201 пъти
Самият Краси бил доста сприхав и не му връзвало особено на нежния фронт. "Той дълго време не можеше да си намери приятелка. Срамежлив е и не го бива в свалките", разкриват негови приятели. Биатлонистът си харесал ученичка, която карала стаж в местния вестник "Самоков 365". Самият той не посмял да се запознае сам с девойката и помолил главната редакторка на изданието да ги сватоса.
Избраницата на Анев се казва Аделина и е само на 19 години. Тя е завършила гимназия по туризъм, а сега учи счетоводство в Софийския университет. През миналата година девойката била абитуриентка. Хубавицата привличала погледите и на други ергени заради пищния си бюст и затова била следена под лупа от ревнивия Краси. Когато той пътувал по лагери в чужбина, държал постоянен контакт за местоположението на Ади. Спортистът следял къде ходи любимата му чрез джипиес. За целта вкарал специална програма в телефона на 8 години по-младото си гадже, а тя била инструктирана да го носи навсякъде със себе си.
Краси държи да води и редовен видеочат в скайп с приятелката си. Той забранил на любимата си да харесва и коментира снимки на други мъже във Фейсбук. Спартанските методи на Анев явно дават резултат, тъй като момичето е лудо влюбено в него. За разлика от любовния му живот скандалите около спортната му кариера не спират. След като взе сребърен медал на европейското първенство по биатлон, Красимир влезе в открита война с федерацията. Отделно съотборниците му никак не го харесват и избягват да общуват с него.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
