Танцуващата на сцена до 75 г. Мая...

На 73 години тя танцува за последно коронната си роля –...

„Фиорд“ на Кристиан Мунджиу триумфира...

Филмът „Фиорд“ на румънския режисьор Кристиан Мунджиу...

Диляна: Асен ме предаде!

отпечатай новината

12.02.2015 12:39 | Видян 4951 пъти

Диляна: Асен ме предаде!

Диляна Попва и Асен Блатечки са окончателно разделени, но никой не е предполагал, че всичко е приключило по толкова грозен начин. Близка приятелка на Диляна разкри шокиращи подробности около раздялата на актрисата с бащата на детето си. Оказва се, че Блатечки е зарязал нея и сина си навръх Коледа!

Драмата започнала няколко дни преди това – на 23 декември, когато Асен й „сервирал“, че смята да прекара Бъдни вечер с бившата си жена Катерина и дъщеря им. . „Но как, имаме малко бебе, нали вече сме семейство? Аз сама ли ще бъда?”, учудила се Диляна и предложила да поканят щерка му у тях за празника.

„Изключено! Тя не те харесва”, отвърнал Блатечки. А после добавил нагло, че за да не е сама с бебето, може да покани сестра си и родителите си. „Ти си имаш семейство, бъди с тях - те ще се радват да сте заедно. Всеки от нас има своя частен живот”, отсякъл Блатечки, пише Уикенд.

Жестоките думи на актьора страшно засегнали Диляна и последвал скандал. Подобно поведение е неприсъщо за моделката, която е много спокоен, дори на моменти меланхоличен човек. Разправията още повече вбесила Блатечки и още на следващия ден той се прибрал при бившата си.

Разстроена, Диляна започнала да го засипва с SMS-и, един от които гласял: „Как смяташ, че ще продължим заедно?”.
Навръх Коледа най-хладнокръвно й отговорил: „Реших, че трябва да се разделим. Не сме един за друг. Избрах да се върна при семейството си. Отговорността ми към Борил остава. Ще се видим по-късно, за да говорим”.

SMS-ът буквално съсипал Диляна. Тя прекарала най-светлия празник в сълзи и сама с бебето си. Според нейна приятелка, два месеца по-късно Попова още не може да се отърси от случилото се. Моделката е в дълбока депресия, отслабнала е ужасно и не спира да плаче.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !