Бюлент разказва за Т. Богомилова като...

На 18 юни, сряда, от 21:00 ч. по БНТ 1 в портретната...

Мистериозна смърт преобръща съдбата...

Мексиканската поредица тръгва на 21 юни (събота) и ще...

Ето кой гушка Моника Валериева

отпечатай новината

01.03.2015 09:33 | Видян 2876 пъти

Ето кой гушка Моника Валериева

Ивент мениджърът Фавиол Сефери, който организира конкурси за красота в Бургас, гушка знойната красавица Моника Валериева в бентлито й. Бургаският Аполон отрича да има връзка със знойната красавица, били само приятели, сподели той пред екипа ни. Една от най-одумваните българки бе свързвана и с друг бургазлия - собственикът на хитови бургаски дискотеки Деан Дачев. Избраната за секссимвол на годината Моника създава своя модна линия. Тя се е отдала на дизайнерството от сутрин до вечер, пише "Флагман".

"Тя е моята муза. Има много обожатели, постоянно мъже си приписват връзки с нея. Но въобще не е лесно да я впечатлиш", коментира Фавиол.

Другата страст на Моника Валериева са книгите. Сексапилната българка се интересува от литература за поведенческа психология.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !