НАЙ-НОВИ
"Мафията" пак спаси кмета Терзиев от...
Управляващите пак отложиха вдигането в пъти на Такса...
Малина залага на работата и спорта
24.10.2008 11:15 | Видян 27067 пъти | Гласували 1
Малина се е отдала на сериозна работа върху нови песни и на усилени тренировки във фитнес залата.
Певицата е готова с шест самостоятелни песни, а в началото на ноември ще снима клип към една от тях. Върху новите си песни звездата на “Планета” работи с талантливите текстописци Мариета Ангелова и Росен Димитров. За музиката Малина отново се довери на композиторите Велислав Драганински, Светослав Лобошки и Светлозар Заров.
Една от най-изкусните танцьорки сред певиците е замислила грандиозен проект за осъществяване на новото си видео. Снимачният екип ще наброява над 50 човека, а специално за снимките на клипа ще се построят уникални декори.
За да влезе в перфектна форма за снимките на видеото певицата се е подложила на строг хранителен и спортен режим. При всеки удобен случай Малина не пропуска тренировка във фитнес салона, а понякога спортува даже и по два пъти на ден. Премиерата на новата песен ще съвпадне с промоционалното излъчване на клипа към нея по телевизия “Планета”.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

