НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Асен празнува с Врачански
25.03.2015 10:02 | Видян 2483 пъти
"Факт е, че напоследък с Врачански се виждаме най-често - играем и в Русенската опера - "Моцарт и Салиери", имаме и още няколко постановки заедно", похвали се Блатечки в последното си интервю. Очаква се двамата да конкурират колегите си от "Трите мечки", като направят собствена продуцентска фирма.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Блатечки си изнесе всичко от дома на Диляна Попова
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
