Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Благой Георгиев с роля в "Столичани в повече"

отпечатай новината

26.03.2015 11:13 | Видян 2178 пъти

Благой Георгиев с роля в

Футболистът Благой Георгиев дебютира в киното. Бившият национал е участвал в снимките на сериала „Столичани в повече”, съобщава BLife. Зрителите ще видят футболиста в предстоящите серии на българската продукция. Екипът на филма пък изненадал Благой с икона по случай празника Благовещение, на който футболистът празнува своя имен ден. Припомняме ви, че българският режисьор Жоро Костов ще заснеме филм за живота на футболиста. Част от снимките ще бъдат заснети в Русия, където Благой живее през последните години. Идеята е да бъде документиран пъстрия и динамичен живот на футболиста.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !