Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Гани: Кобилкина не струва!

отпечатай новината

26.03.2015 11:32 | Видян 2585 пъти

Гани: Кобилкина не струва!

Плеймейтката и носителка на титлата Мис Силикон Джулиана Гани нападна известната сексоложка Наталия Кобилкина и изказа съмнение относно професионализма на рускинята.
"Наталия Кобилкина не е никакъв сексолог! Веднага трябва да си смени професията тази жена !" - изнегодува пищната моделка. Според Гани съветите на Наталия не стават за нищо и е крайно време жените да спрат да вярват, че сексоложката може да им помогне с креватните завоевания.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !