Новият сезон на емблематичния сериал...

Новият сезон на емблематичния сериал ще бъде...

Луксозното детство на Барън Тръмп и...

Барън Тръмп, единственият син на бившия президент на САЩ...

Алисия залюби нов футболист

отпечатай новината

16.04.2015 10:02 | Видян 3114 пъти

 Алисия залюби нов футболист

Фолк певицата Алисия не чака дълго, преди да се метне в леглото на нов футболист. Тя е заменила ласките на бившия си Николай Михайлов с капитана на „Локомотив" Пловдив Мартин Камбуров, научи „Всеки ден". Аферата още се пази в тайна, ала двамата вече са били забелязани да се разхождат заедно в Пловдив в дните преди Великден.

Ася, както е истинското име на изпълнителката, и капитанът на „Локомотив" Пловдив едва от няколко седмици мачкат чаршафите заедно. Двамата са имали и кратка афера през 2010 година, точно след като Алисия се раздели Валери Божинов и преди началото на връзката й с Ники Михайлов. Тогава чалга дивата и футболистът са преспали няколко пъти, но до по-сериозни отношения не се е стигнало, припомнят си запознати с миналото на плейбоя.

Мартин Камбуров е известен не само с умението си да бележи на терена, но и в леглото. Той обича да сменя жените си под път и над път, пада си и по груповите изпълнения в леглото. Легенди се носят за суинг партита, организирани от него, и за големината на мъжкото му достойнство. „Мартин е с най-големия полов орган сред футболистите. Носи чудовище в гащите си. Нещо страшно е!", издаде столична бръмчалка, която е минала през леглото на Смърфа.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !