НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Бони припадна по време на селфи
28.04.2015 10:15 | Видян 2736 пъти
„Приятели, имах неприятен инцидент, но вече се чувствам прекрасно! Благодаря от сърце на стюардесите и целия екип на „България Еър", които бяха изключително загрижени и организираха екип от доктори, които се погрижиха за мен и за моето здраве! Безкрайно ви благодаря за вниманието и грижата!", написа Бони.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
