Mercedes-AMG GT става електрически:...

Mercedes-AMG представи изцяло новия електрически AMG GT...

Първият официален BMW Alpina модел ще...

BMW официално потвърди, че първият модел на Alpina след...

ЕРОС РАМАЦОТИ ПРЕДСТАВЯ “ПЕРФЕКТЕН” НОВ АЛБУМ

отпечатай новината

12.05.2015 11:59 | Видян 1794 пъти

ЕРОС РАМАЦОТИ ПРЕДСТАВЯ “ПЕРФЕКТЕН” НОВ АЛБУМ

Новият албум на Ерос Рамацоти “Perfetto” от днес е на музикалния пазар в цял свят, включително и в България. По стара традиция за звездата той излиза едновременно на италиански и испански.

“Perfetto” включва общо 14 нови парчета, които са записани в различни студия в Лос Анджелис, Милано и Рим през последната една година. Дискът е продуциран от самия Ерос Рамацоти, под вещия надзор на Клаудио Гуидети. В албума вземат участие различни музиканти, които и преди са работили с изпълнителя по различни проекти - Вини Колаюта на барабани (работил с Джон Мичъл, Хърби Хенкок, Куинси Джоунс, Ленърд Коен) и Майкъл Ландау на китара (работил с Майкъл Джексън, Джеймс Тейлър, Майлс Дейвис и др.).

“Perfetto” бележи голямото завръщане на Ерос към композициите, изпълненени с живи инструменти и далеч по-малко електронна музика, отколкото при повечето записи от днешно време. Първият сингъл от проекта “Alla Fine Del Mondo” вече разби класациите в Италия, Франция и Испания. Според спецовете в огромни хитове ще се превърнат и парчетата “Il Tempo Non Sente Ragione” и заглавното “Perfetto”. Почитателите на италианската звезда подчертават в социалните мрежи, че дискът звучи много по-близо до класическите записи на Ерос от началото и средата на 90-те.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !