Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Звездите на Народния канят на театър със селфита

отпечатай новината

19.05.2015 09:48 | Видян 1695 пъти

Звездите на Народния канят на театър със селфита

Звездите на Народния театър Деян Донков, Иван Бърнев, Валентин Ганев, Теодора Духовникова, Ана Пападопулу, Яна Титова, Владо Карамазов, Юли Вергов и колегите им ще канят със свои селфита в социалните мрежи феновете си на спектаклите до края на сезона. Театърът стартира кампанията Здравей, лято!, която ще продължи до 30 юни. В тази необичайна акция любимците на публиката с кратки и ударни клипове ще призоват своите почитатели на последните си представления преди ваканцията.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !