НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Жената на Благо: Не съм си представяла, че ще съм самотна майка
22.05.2015 11:43 | Видян 3355 пъти
"Само аз си знам какво съм преживяла, никога не съм си представяла, че ще съм самотна майка с две деца. Повечето хора сигурно ме мислят за глупачка" - сподели Витанова, убедена, че Джизъса е минало за нея.
.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Христина: Чувствам се чудесно без Благой
Христина вярва, че Благо ще се върне
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
