НАЙ-НОВИ
Тази пещера пренаписва историята на...
Скрита в сърцето на Тесалия, Гърция, пещерата Теопетра...
Соня с Лео Ди Каприо и Федерер на...
Соня Йончева се включи в звездния списък на Уимбълдън....
Лайза Минели: Още търся мъжа на живата си
04.11.2008 15:14 | Видян 2049 пъти

След три брака и три развода американската актриса и певица Лайза Минели още не е срещнала сродната душа и се самоиронизира - многократно е мислела, че я е намерила, но само за 20 минути.
"Още търся мъжа на живота си и винаги става така, че този, когото съм открила, е само за 20 минути", изповядва се Лайза пред италианското списание "Грация".
"Нещата винаги протичат по един и същ начин. Казвам си: Ето, това е той. И всичко се превръща в романтика, аз се променям към по-добро. На другия ден обаче виждам мръсни чорапи, захвърлени насред стаята, и си казвам: Ама, че работа! На третия ден се питам защо не си хвърля чорапите в пералнята, а на следващия вече му крещя: Няма ли да махнеш тези мръсни чорапи по-далеч от носа ми?"
Тя не иска и да чуе за нов брак: "Тотално давам заето. Вече съм правила това."


свързани новини
Лайза Минели се завръща в Бродуей
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !