НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Азис си слага силикон в бицепса за 8 000 лв.
19.06.2015 16:25 | Видян 2169 пъти
Вталяването на Азис стана благодарение диетата и слабителните прахчета на ливанката Енджи Касабие. Сега обаче Васко отново не се харесва в кожата си и има нужда от промяна. Преди 2 години той си имплантира силиконови гърди, но в момента меракът му бил да издуе и бицепси благодарение на импланти. Естетичната корекция се предлага и в столични клиники, като цената й е около 4000 евро.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
