Смях: Комплексът на емигранта: паста...

Навсякъде ги има - българите в чужбина, които сякаш след...

Алисия отрече да е златотърсачка, но...

Фолк певицата Алисия отново предизвика вълна от...

Ники М. с лимузина за 150 бона

отпечатай новината

29.07.2015 10:46 | Видян 1435 пъти

Ники М. с лимузина за 150 бона

Вратарят на националния отбор по футбол Николай Михайлов се сдоби с нова БМВ лимузина LI 750 за 150 000 лева, научи "България Днес". Колата вече е в България и ще отпътува с футболиста за Турция.

Тя разполага с всички екстри за удобството на Михайлов - дълга база с телевизор, хладилник, масажи, отопление и отдъхване на седалките.

Според продавачите на немското возило лично фолк певицата Алисия е избрала колата за двамата, тъй като по думите на любимия ѝ вече се чувствал достатъчно ѝпорасналѝ за създаване на семейство.

"За първи път Ники предпочете комфорта вместо спортните коли. Както е тръгнало, съвсем скоро ще се чуе Менделсон за тях. И двамата са много влюбени, а синът на Ася много харесва Ники", споделят близки до семейство Михайлови.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !