НАЙ-НОВИ
Държавата плаща 13 500 евро на ЛиЛана
България ще изплати общо 13 500 евро на ЛиЛана и...
Фернандо Алонсо подкара 1160 к.с....
Фернандо Алонсо привлече вниманието по улиците на...
Ивана е вече в САЩ
11.11.2008 12:30 | Видян 8024 пъти | Гласували 6
На 9-ти ноември Ивана и нейният бенд – Стояна и Румен излетяха за своето първо турне в Съединените Американски Щати. Певицата тръгна само с пет куфара, които успя да събере в последния ден преди пътуването. Тази екстремна подготовка се наложи, защото хитовата изпълнителка имаше доста натоварен график преди пътуването.
Само за два дни певицата имаше три концерта – в четвъртък пя в София и Пловдив, а на следващия ден – в Бургас. Ivana Live Tour 2008 съвпада с официалната презентация на “Планета” ТВ и “Планета Фолк” ТВ в Северна Америка. По време на концертите на Ивана от 12 – 23 ноември ще има промоция и на двата телевизионни канала с много награди. Атлантик сити, Ню Йорк, Чикаго, Лас Вегас, Атланта, Вашингтон и Тампа са градовете, които ще посрещнат Ивана и нейния бенд.
“Кръв ми капе от сърцето” е най-новият клип на Мегазвездата, чиято премиера предстои скоро по “Планета”. Певицата представи новата си песен за първи път пред публика на 6-ти ноември, на празника на голям седмичник.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Ивана взима двойно повече от ДесиСлава
Ивана посреща Хелоуин в Испания
Ивана с два концерта в Испания
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
