Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Изгониха Асдис от ложата

отпечатай новината

14.11.2008 15:00 | Видян 5457 пъти | Гласували 1

Изгониха Асдис от ложата

Исландската красавица Асдис Ран се сблъска с първите си проблеми в България.

Съпругата на нападателя на ЦСКА Гардар Гунлаугсон научи, че вече няма да може да се радва на запазено място във вип  ложата на стадион “Българска армия”. Това се случи по време на мача на червените срещу Локо Пловдив.

“Разочарована съм. Истинско неуважение към играчите! По цял свят половинките на състезателите гледат мачовете от централните места”, коментира пред sportal.bg хубавицата.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !