Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

НиЛо загуби бас и стана брюнетка

отпечатай новината

08.10.2015 10:10 | Видян 1829 пъти

НиЛо загуби бас и стана брюнетка

„Мандатът ми на блондинка изтече само за броени дни! Загубих бас и ето, че отново съм брюнетка.Вече ми е за 101-и път, но съм уникална спрямо предишните! Обичам да губя такива басове...”, написа Николета Лозанова в личния си профил във Фейсбук и публикува снимка с новата си визия. Миналия месец тя се изруси малко преди старта на новия сезон на предаването си Папараци по бТВ.

снимка: фейсбук

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !