Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Петя Дикова в болница от рязко отслабване

отпечатай новината

13.10.2015 10:57 | Видян 4116 пъти

Петя Дикова в болница от рязко отслабване

Манията на Петя дикова да прилича на холивудска звезда за малко да навреди сериозно на здравето ѝ. Наскоро журналистката е прекарала два дни под наблюдение в болница, след като злоупотребила жестоко с диета за отслабване, издават нейни колеги от Би Ти вИ. Водещата на "Култ" се подложила на сериозно гладуване, за да стопи излишните мазнини, пише Всеки ден. Щерката на Аня Пенчева не хапвала нищо в продължение на дни била само на течности, благодарение накоето развила анемия.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !