Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Джони Деп не иска Оскар

отпечатай новината

14.10.2015 15:17 | Видян 1829 пъти

Джони Деп не иска Оскар

Американският актьор Джони Деп заяви, че не желае да получи Оскар. На пресконференция, посветена на показването на криминалната драма Black mass на Лондонския кинофестивал той каза, че не обича да излиза пред публика и да държи речи, съобщи Би Би Си. "Идеята на Оскара е, че се конкурираш с някого, а пък аз не се конкурирам с никого. Аз просто се занимавам със своята работа и творя това, което ми харесва. Понякога хората не харесват това, което правя, но това е нормално", поясни актьорът.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !