НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Кичка съди "Ритон"
21.10.2015 12:11 | Видян 2305 пъти
Кичка е толкова обидена на Здравко и Катя за отношението към нея, че е решила да си търси правата в съда, след като риалитито приключи.
Бодурова е убедена, че колегите ѝ са съсипали имиджа и авторитета ѝ , и смята да ги съди за морални щети. Тя била изключително наранена, че дуетът непрекъснато я напада, а Здравко дори я обиди.
Кичка е категорична, че прошка за Ритон няма да има, а ще си отмъсти за цялата болка и низост, която са ѝ причинили.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
