НАЙ-НОВИ
Изложба за кариерата на Пол Маккартни...
Изложба, посветена на кариерата на легендарния музикант...
Йорданка Христова с вълнуваща новина:...
Легендата на българската естрада Йорданка Христова...
Асен от Фермата си призна грешките
09.11.2015 13:28 | Видян 2829 пъти
Относно участието си в шоуто като цяло и загубата на двата двубоя Асен сподели, че за пореден път се е убедил, че човек не трябва да се приема за сигурен фаворит. „Направих грешката да се възприема като фаворит и това ми изигра лоша шега. Загубата ми подейства като студен душ”, коментира фитнес маниакът.
При Деси и Сашо в „Преди обед” пък Асен разказа за най-тежкия преиод в своя живот – пристрастяването му към марихуаната. Той не скри колко тежки мигове е преживял, както и кои са били хората до него в този момент. Днес, Асен помага на хора, които са изпаднали в същото положение.
Деси провокира Асен да влезе в още един дуел – този път със Сашо. Двамата трябваше да ядат меденки за време. Победител според водещата бе Асен.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
