Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Гришо на пушене в Библиотеката след мача

отпечатай новината

29.11.2015 22:40 | Видян 2892 пъти

Гришо на пушене в Библиотеката след мача

Григор Димитров избра най-странното за един спортист място, за да отпразнува нищо не носещата си победа в демонстративен мач в Арена Армеец в събота вечер. Това е заведението на Кремена Халваджиян Уанс ъпон а Тайм – Библиотеката, което е известно с факта, че не се подчинява на законовата разпоредба да няма тютюнев дим. С други думи казано – там си се пуши. Съдържателката на локала се снима с бг звездата в тениса.

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !