Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Енрике Иглесиас с ново обръщение към публиката в София

отпечатай новината

01.12.2015 12:35 | Видян 2015 пъти

Енрике Иглесиас с ново обръщение към публиката в София

Звездата, която пристига за първия си самостоятелен концерт в страната ни, записа видео, в което казва, че чака с нетърпение да види публиката в София на 14 декември.

Енрике призова всички да гледат “Х Фактор”. Участниците в певческото предаване на Нова тв ще са преобразени напълно в духа на диското. Четиримата тенори от “Белканто” са подготвили за първи път хореография, Виктория Георгиева ще изпълни песен на Дона Съмър, Дарина Йотова ще пее микс от хитове на две различни десетилетия.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !