НАЙ-НОВИ
Коледен фестивал Царево 2025 продължи...
Вчера в НЧ „Георги Кондолов–1914“ малките ни таланти се...
CodeFashion отбеляза 10 години с...
Партито се превърна в най-голямото и значимо светско...
Благо почерпи майка си три месеца след сватбата
05.01.2016 11:21 | Видян 2124 пъти
Есмер и Благой поляха рождения му ден в Дубай, след което се прибраха в София. Това е първата им визита у нас, след пищната сватба през септември във вилното милионерско селище Довил до Москва.
Необяснимо по какви причини на сватбата не е присъствало семейството на футболиста. Затова за Бъдни вечер Благо довел булката си, която е от друга религия, хем да види как се празнува този празник, хем да почерпи за брака си.
Двамата останали три дни в София, като специална охрана се погрижила Есмер да не бъде обезпокоявана от журналисти и папараци. Младоженката сама се издаде, че е в София, като се отбеляза, че е във фитнес център под Околовръстното, пише „ШОУ“. От София Георгиеви отлетели за Френските Алпи, където посрещнали Новата година. Зимният курорт Куршвил има славата на най-скъпия в Европа. Един ден ски плюс храна и нощувка в хотел излизат 500 евро.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
