Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Джони Деп номиниран за Златна малинка

отпечатай новината

15.01.2016 10:23 | Видян 2017 пъти

Джони Деп номиниран за Златна малинка

Филмите Петдесет нюанса сиво, Пиксели, Възходът на Юпитер и Ченгето на мола 2 получиха по шест номинации за наградите Златна малинка. Сред номинациите за Петдесет нюанса сиво са за най-лош филм, най-лош актьор (Джейми Дорнан) и най-лоша актриса (Дакота Джонсън). С номинации за най-лош актьор са също Джони Деп за Мордекай и Чанинг Тейтъм. Сред актрисите блестят имената на Мила Кунис, Дженифър Лопес и Гуинет Полтроу. От миналата година Златна малинка се присъжда и в категорията Спасител. С нея се почитат предишни носители на антиотличията, които неотдавна са получили ласкави отзиви за работата си. Тази година в категорията са номинирани Елизабет Банкс, М. Найт Шаямалан, Уил Смит и Силвестър Сталоун.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !