НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Никол пак без Гришо в Ню Йорк
17.02.2016 14:30 | Видян 2366 пъти
Никол подкрепяше на живо Гришо в Австралия, но явно няма намерение да го направи в първите кръгове на турнира в Щатите, пише tialoto.
Певицата предпочита да бъде под прожекторите на провеждащата се Седмица на модата в Ню Йорк.
Именити дизайнери представят своите колекции, а Никол не пропусна и партито на Sports Illustrated, на което бяха представени най-новите тенденции в банските.
Местните медии се скъсват да я хвалят колко добре изглежда, като не пропускат да отбележат факта, че това по всяка вероятност се дължи на любовта й с Григор.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
