Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кейти Пери и Орландо Блум заедно на романтична почивка

отпечатай новината

02.03.2016 16:58 | Видян 3143 пъти

Кейти Пери и Орландо Блум заедно на романтична почивка

Кейти Пери и Орландо Блум заминаха на първата си романтична почивкa на Хавай, откакто имат статут на влюбена двойка.

Попзвездата и холивудският актьор бяха уловени от папараците да се разхождат в небрежно спортно облекло, а той - гол до кръста, хванати за ръце. Очевидно двамата са спортували по време на ваканцията си в Кауай.

Пери и Блум бяха забелязани за първи път да се държат интимно след наградите „Златен глобус“ на 10 януари, като си тръгнаха прегърнати от церемонията. Оттогава двамата на няколко пъти бяха засичани заедно, а според слуховете той вече я е представил на сина си Флин.

 

 

 

tialoto

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !