НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Глория унизена
09.03.2016 17:37 | Видян 2450 пъти
Веднага след злополучната церемония Глория стегнала куфарите и се отправила на почивка на остров Мавриций заедно с приятелки, дъщеря си Симона и нейното гадже. Примата не искала да чуе за Митко Димитров и правела тъжна равносметка на кариерата си, по време на която отчитала стотици хиляди за шефа на компанията, разкрива Галерия.
Дори и най-големите конкурентки на певицата признават, че Глория не заслужава подобно обидно отношение от компанията, в която преминаха златните й години като певица.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
