НАЙ-НОВИ
Президентът и министър Георгиев при...
Президентът Радев беше ВИП гост на вернисажа на...
Добрите хора не се нуждаят от закони,...
Добрите хора не се нуждаят от закони, за да се държат...
Бирмата ремонтира апартамента на Божинов
31.03.2016 10:45 | Видян 2464 пъти

Жилището с внушителна площ в столичния квартал „Изток“. Беше купено от Валери, когато певицата му роди син. Противно на слуховете, че Бирмата и Алисия са се разделили, те не само са заедно, но и Бирмата й помага, за да направи основен ремонт на апартамента, който ще остане на сина й.
Преди да се залюби с Бирмата, Алисия имаше връзка с Ники Михайлов, който спеше в леглото на Божинов в същия апартамент и паркираше синьото си порше пред блока, споделят клюкари от входа.
По документи жилището беше 50 на 50 на Алисия и Божинов. След раздялата тя подаде иск с претенции за неговия дял. Според проверка на „Телеграф“ в търговския регистър се оказва, че Валери е прехвърлил чрез дарение на бившия си тъст – бащата на Алисия. Веднага след това тя оттегли всичките си съдебни искове.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !