НАЙ-НОВИ
Фини признаци на сърдечно заболяване,...
Сърдечносъдовите заболявания са причина за около 170 000...
Люлин – град накрай града: Разговор...
На 19 юни от 19:00 ч. в Бар Сцена, Топлоцентрала (ул....
Оправдаха „Порше“ за смъртта на Пол Уокър
07.04.2016 17:10 | Видян 1494 пъти

Съдия Филип Гутиерес счете, че няма достатъчно доказателства, които категорично да доказват, че катастрофата е в резултат на дефекти по автомобила. Именно такова е обвинението на съпругата на Уокър, Кристин, която заведе дело срещу автомобилния гигант.
От „Порше“ заявиха, че по колата е имало подобрения, които не са направени от тях.
Пол Уокър, който доби популярност от екшъна "Бързи и яростни", беше на почивка по време на снимките на 7-мата част на филма, когато загина. Причината за смъртта на известния холивудски актьор е превишената скорост, с която е карал приятелят на звездата от филмовата поредица "Бързи и яростни", финансовият консултант Роджър Родас.
Това сочат огласените заключения на съдебните следователи от окръг Лос Анджелис. Преди да загуби управление, да се блъсне в стълб и дърво и да се запали, автомобилът "Порше Карера ГТ" , управляван от Родас, се е движил с около 160 км в час.
Три години след смъртта си, Пол Уокър продължава да има милиони почитатели по света. Социалните мрежи също напомнят често за него.


свързани новини
Porsche отричат, че са виновни за смъртта на Пол Уокър
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !