НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Лора дебелее от болест, не от лакомия
21.04.2016 16:25 | Видян 2404 пъти
Дебеланката твърдяла пред колегите си, че трупа килца не от лакомия, а заради хормонални проблеми. Те се появили още преди раждането й, разкрива Уикенд.
"Храня се нормално, не преяждам, спортувам, но въпреки това килограмите се трупат. Какво да се прави, вече нямам сили", вдига ръце Лора.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
