НАЙ-НОВИ
Парфюм върху парфюм: Новият тренд...
Layering Bar е култовият тренд, показан у нас пъвво...
Обявиха Дейвид Бекъм за най-стилния...
Бившият капитан на английския национален отбор по футбол...
Йоана Драгнева задушава Ненчо Балабанов
22.04.2016 13:13 | Видян 1433 пъти
Една от причините, е фактът, че Ненчо се чувства обсебен от приятелката си. Хубавата блондинка настоявала постоянно да ходят навсякъде заедно, мъкнела го по различни партита и мероприятия и редовно нарушавала личното му пространство.
А актьорът неведнъж е казвал, че изключително много държи именно на личното си пространство.
Скандалите между Ненчо и Драгнева са зачестили и двамата са като куче и котка напоследък. В последно време Йоана все по-често е забелязвана сама по партита и събития, което пък провокира слуховете, че с Ненчо пак са се разделили.
На промоцията на новата песен на Теди Кацарова, блондинката пак бе сама. Истината е, че двамата са все още заедно, но на Ненчо направо му писнало да го водят по светски партита непрекъснато и вече категорично отказва поканите на Йоана.
„Драгнева е все по-често сама и все по-рядко се засичат с Ненчо. Той всеки път си намира ангажимент, за да не е с нея на знайни и незнайни събития”, злословят из светските среди, пише „България днес”. Йоана и чаровникът се появиха за последно заедно на рождения ден на Балабанов. Тогава тя бе негова дама и за партито Ненчо не поиска подаръци, а парични дарения, които след купона отидоха във фонд за лечение на болни деца.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
