НАЙ-НОВИ
Mercedes-AMG GT става електрически:...
Mercedes-AMG представи изцяло новия електрически AMG GT...
Първият официален BMW Alpina модел ще...
BMW официално потвърди, че първият модел на Alpina след...
Германия финансира новия проект Съвместимост на Командарев
17.05.2016 16:12 | Видян 1366 пъти
Кан донесе два успеха на българския режисьор Стефан Командарев. Първо в рамките на втората по сила селекция на фестивала Особен поглед беше представен филма Кучета, на който той е съпродуцент, заедно с Катя Трифонова – Кучета.
Той разказва за пребиваването на млад мъж от Букурещ в провинцията край границата с Украйна, за да продаде земя, наследена от дядо му. Оказва се, че той е бил гангстер и неговите другарчета няма да позволят имотът да бъде отнет от бандата без бой.
Отново в Кан немската компания Актис съобщи, че ще продуцира новия филмов проект на Стефан Командарев като режисьор, озаглавен Съвместимост. Съпродуцент е българското дружество Арго филм.
Иначе по малките световни фестивали все още обикаля последната творба на Командарев Съдилището, който отново, наред с Арго, имаше немски копродуцент – Нойе медиополис Филмпродукцион.
КАН
БОРИС АНГЕЛОВ
СПЕЦИАЛЕН ПРАТЕНИК НА 19’
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
