НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Буковска пак прави ин витро
19.05.2016 10:31 | Видян 3384 пъти
Актрисата винаги е признавала, че най-добре се чувства в ролята си на майка. Тя се била подготвила психически, че ще трябва да поизчака, докато бебе номер три се появи на бял свят. Тя трябва да мине през специална хормонална терапия, преди да ѝ направят изкуственото оплождане. После, ако опитът е неуспешен, трябва да го повтаря, докато забременее.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
